PONOSNI NA NAŠ „ĐARDIN“

Međužupanijska suradnja Podružnica HUUZ-a Zadarske i Šibensko-kninske županije

Međužupanijski susret voditelja i učenika učeničkih zadruga Zadarske i Šibensko- kninske županije održan je 26. rujna u Katoličkoj osnovnoj školi u Šibeniku. Susretu je nazočilo 20 učeničkih zadruga s voditeljima i učenicima.

Među njima, naše „mlade zadrugarke“,  Gloria Baus, Kristina Majica i učiteljica Ljiljana Kadija Pulić.

Ponosno možemo istaknuti kako je glavno predavanje na temu svog istraživačkog rada „Filipjanska torta“, održala upravo naša učiteljica i voditeljica Zadruge, Ljiljana Kadija Pulić. Sudionici su postavljali pitanja interesirajući se na koji način pristupiti istraživačkom radu, a sve u cilju toga da se sve više voditelja odluči i na takav pristup radu unutar svojih zadruga.

Nakon njezinog predavanja, uslijedile su radionice: „Izrada svijeća i krema“, učiteljice Eme Čeko (UZ „Školjka“) i „Izrada ambalaže od papira“, učiteljice Paole Glavurtić (UZ“Krtol“).

Svi učitelji  i učenici lijepo su zabavili, podružili i naučili nešto korisno i novo za daljnji rad i razvoj svojih zadruga.

Ponosni smo na njih, želimo im još puno radnih i lijepih dana u zadrugama!