preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sveti Filip i Jakov

Login
Tražilica
Projekti

BROŠURA ZA RODITELJE

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

 
Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Anketa
Što najviše voliš jesti za marendu?








VREMENSKA PROGNOZA

vremenska prognoza

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
DABAR

UČENIČKA ZADRUGA

Učenička zadruga "Đardin"

UČILICA

SURADNICI U UČENJU

Web mjesta učenika osmih razreda

Poveznice osmi A razred: 

Sara Pedisić https://pedisicsara.wixsite.com/mysite

Nikolina Mrkić https://nikolina00mrkic.wixsite.com/nikolina

Petra Colić https://colicpetra503.wixsite.com/vodik1

Antea Majica https://anteamajica7.wixsite.com/mysite-2

Antonio Budanović https://godlygoat256.wixsite.com/penkala

Izabela Fantina https://izabelafantina.wixsite.com/mysite-1

Ivan Milat https://imilat17.wixsite.com/padobran

Leo Jukić https://leojukic03.wixsite.com/nastanakfotoaparata

Marcela Majica https://marcelamajica.wixsite.com/mysite

Nikolina Colić https://nikolinacolic1.wixsite.com/mysite-2

Rina Fantina https://rinafantina.wixsite.com/nikolatesla

Tereza Senkić https://tialexnicole.wixsite.com/mysite-1

Veronika Eškinja https://anastazijoeskinja.wixsite.com/mysite-1

Petar Stevanja https://petarstevanja3.wixsite.com/putovanje-u-svemir

Luka Akrap https://akrapluka.wixsite.com/mysite-2

Roko Jačan https://roko29122003.wixsite.com/mysite

Josip Santini https://josips007.wixsite.com/videoigre

Leopold Brzić https://leopoldbrzic091.wixsite.com/mysite-3

Leo Batur https://leobatur9.wixsite.com/atomska-bomba

Poveznice osmi B razred: 

Antoni Tolić https://antonitolic2.wixsite.com/elektricna-zarulja

Duje Bezinović https://dujebezinovic.wixsite.com/mysite-1

Ivana Birkić https://ivanabirkic152.wixsite.com/padobran

Josipa Persola https://josipapersola123.wixsite.com/televizor

Lucija Dukić https://lucybucy2.wixsite.com/internet

Luka Černušak https://lukacernusak.wixsite.com/dieselski-motor

Marija Sorić https://maresoric.wixsite.com/tiskarski-stroj

Marija Uranija https://maraura9.wixsite.com/telefon

Nera Colić https://nerinkacolic.wixsite.com/ra1cu2na3lo4

Petra Dragić https://petradragic0801.wixsite.com/website

Sara Baričić https://sarabaricic.wixsite.com/pitagora

Šime Pedisić https://simepedisic77.wixsite.com/automobil

Viko Valeri https://vikovaleri7.wixsite.com/mysite

Viktoria Galešić https://viktoriagalesic10.wixsite.com/cepelin

Anđela Banić https://adelabanic4.wixsite.com/penicilin-1

Lana Brzić https://lana148.wixsite.com/mysitertx

Lenny Baričić https://lennybariciclb.wixsite.com/kravata

Anamarija Colić https://anamarijac1579.wixsite.com/naocale

Josip Brkljačić https://josipbrkljacicj3.wixsite.com/mysite

SEMINARSKI RAD

Teme za izradu seminarskog rada:

TEME ZA SEMINARSKI RAD – OSMI RAZRED – OSNOVE RAČUNALA

 

  1. DJELOVI RAČUNALA

( Hardver, softver)

  1. MULTIMEDIJA

(Tekst, slika, zvuk, video zapis i programi)

  1. INTERNET (vrste mreža, povezivanje računala, struktura interneta, davatelji usluga)
  2. JEZIK RAČUNALA

(binarni brojevni sustav, zapis podataka)

Radove slati na adresu lkadijap@gmail.com . Na istu adresu možete i postavljati pitanja vezana uz  sam rad.

Poveznice na stranice sa sadržajem vezanim uz teme:

http://windows.microsoft.com/hr-HR/windows7/Parts-of-a-computer

http://www.pcchip.hr/clanak/gradnja-racunala-iz-%E2%80%9Etemelja%E2%80%9C-1-osnove/

http://www.pcchip.hr/clanak/gradnja-racunala-iz-%E2%80%9Etemelja%E2%80%9C-2-odabir-komponenti/

https://tesla.carnet.hr/

http://www.informatika.buzdo.com/s120.htm

http://enter.bug.hr/ucionica/multimedija_na_racunalu_95176/

http://ahyco.uniri.hr/Seminari2008/Gradja_racunala/unutrasnjost3-4.html

 

preskoči na navigaciju