« Studeni 2018 »

ŠKOLSKO ZVONO

UZ Đardin

VRIJEDNE RUKE NAŠE UČENIČKE ZADRUGE ĐARDIN

I ove školske godine naši vrijedni Zadrugari izrađivali su, družili se, ugošćivali i posjećivali. Ni ove godine rezultati nisu izostali.

U 10.mjesecu u prostorijama Arsenala voditeljica Ljiljana Kadija Pulić i vrijedne učenice, primile su nagradu za osvojeno 2.mjesto za natjecanje u kategoriji „Istraživački rad“ na temu: Autohtonost Filipjanske torte. Rad je prezentirala učenica Marta Zelanto, a ispomoć su bile Lucija Eškinja i Marta Majica.

Na Međužupanijskoj smotri učeničkih zadruga održanoj u Zadru 17.4.2018. na Trgu pet bunara, u organizaciji srednje strukovne škole, Stanka Ožanića, dobile su nagradu za osvojeno ponovno drugo mjesto.

Tema štanda bila je Otok ljubavi – Galešnjak. Okupljeno mnoštvo uživalo je u ljepotama svih izloženih štandova. Naš su krasili magnetići, slike, sadnice, školsko maslinovo ulje i melem. Učenice Karla Bošnjak i Antea Banovac brižno i marljivo prezentirale su samu izradu melema.

Žiri je bio oduševljen.

Voditeljica Zadruge, učiteljica Ljljana Kadija Pulić od srca zahvaljuje svim vrijednim Zadrugarima, učiteljicama Maji Balašćak, Maji Sipini, Sunčici Ivin-Mikulić, Đurđici Bottazzo i našoj ravnateljici, koja je uistinu bila na ispomoći u svakom trenutku.

A mi im još jednom od srca čestitamo i želimo im svu sreću na Državnom natjecanju koje će se održati u 10.mjesecu u Vinkovcima.

BRAVO ZA SVE!!!