preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sveti Filip i Jakov

Login
Tražilica
Projekti

BROŠURA ZA RODITELJE

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

 
Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Anketa
Što najviše voliš jesti za marendu?








VREMENSKA PROGNOZA

vremenska prognoza

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
DABAR

UČENIČKA ZADRUGA

Učenička zadruga "Đardin"

UČILICA

SURADNICI U UČENJU

Natjecanja
POVIJEST
Gordana Kurtov / datum: 23. 3. 2018. 15:17

Na Županijsko natjecanje iz POVIJESTI pozvan je učenik sedmog razreda LEONARDO SANTINI.

Na Županijskom natjecanju Leonardo je osvojio visoko četvrto mjesto.

Čestitke Leonardu i njegovoj mentorici Danijeli Deković!


[OPŠIRNIJE]



VJERONAUK
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 23. 3. 2018. 13:40

Pozvani na županijsko natjecanje iz Vjeronauka:

1. EMA JAČAN

2. LAURA MANDIĆ

3. MARCELA MAJICA

4. PETRA COLIĆ

Mentorica: Gabrijela Vodopija,prof.

ČESTITAMO!!!


[OPŠIRNIJE]



TEHNIČKA KULTURA
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 23. 3. 2018. 13:37

Na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture

sudjelovali  su i naši učenici, gdje su postigli izvrsne rezultate:

5. razred - Niko Baričić

6. razred :  Ana Vodopija

7. razred  -  Vinko Kardum

                      Lara Akrap

                      Antea Banovac

                    

8. razred -  Anđela Banić

               Leo Jukić

                 Ivan Milat

Mentor: Jozo Šakić

                                      Čestitamo!!!!!


[OPŠIRNIJE]



KEMIJA
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 23. 3. 2018. 13:31

Pozvani na županijsko natjecanje iz Kemije:

7. razred

1. JULIA BARIČIĆ

2. LUKA RINGSMUTH

3. KARLA BOŠNJAK

4. LEONARDO SANTINI

5. LARA AKRAP

6. LUKA EŠKINJA

8. razred

1. IVAN MILAT

2. IZABELA FANTINA

Mentorica: MAJA SIPINA, dipl.ing.

ČESTITAMOOOO!!!!!

 


[OPŠIRNIJE]



GEOGRAFIJA
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 23. 3. 2018. 13:24

Pozvani na županijsko natjecanje iz Geografije:

7.razred

LARA AKRAP

LEONARDO SANTINI

Mentorica: Nina Poljak

 

REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA

 

Leonardo Santini  7.raz.    3. mjesto

Lara Akrap     7. raz.   12. mjesto

 

Mentorica: Nina Poljak,prof.

 

 

ČESTITAMO !!!!!!


[OPŠIRNIJE]



MATEMATIKA
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 16. 2. 2018. 13:05

Popis pozvanih na županijsko natjecanje iz Matematike:

Leonardo Santini 7. razred

 

Mentorica: Darija Brzić


[OPŠIRNIJE]



LIDRANO
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 19. 2. 2014. 13:43

Pozvani na županijsko natjecanje iz Lidrana:

 

Dramsko-scenski izraz pojedinačni:

  1.  Noa Galešić 4.razred

         Mentorica Dražena Strpić

  1.  Lana Džunić 7.razred

   Mentorica Marina Vidas,prof.

 

  1.  Dramsko-scenski izraz skupni

  Mentorica Marina Vidas,prof.

Luna

Baričić

Bonina

Brzić

Cvita

Bezinović

Kata

Batur

Anđela

Pedisić

Laura

Urić

Vita

Valeri

Marta

Majica

Karmen

Kadija

 

 

 

  1.    Literarni izraz

Nera Colić 8.razred

Mentorica Višnja Smoljan,prof.

 

  1.  Novinarski izraz

Ivana Birkić 8.razred

Mentorica Zorica Pedisić-Rota,prof.

 

 

 

ČESTITAMO!!!!

 

 


[OPŠIRNIJE]



BIOLIOGIJA
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 19. 2. 2014. 13:33
 

 


[OPŠIRNIJE]



FIZIKA
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 19. 2. 2014. 13:28

[OPŠIRNIJE]



HRVATSKI JEZIK
Ljiljana Kadija-Pulić / datum: 19. 2. 2014. 13:01

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju