POČETAK NASTAVNE GODINE 2020./2021.
Autor: Gordana Kurtov, 3. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Od ponedjeljka 7. rujna započinje nova nastavna godina. Nastava će za sve učenike biti organizirana u jutarnjoj smjeni, kako u matičnoj, tako i u područnim školama. Jedino će u PO Turanj nastava biti organizirana u dvije smjene. Svaki razredni odjel boraviti će u svojoj učionici s preporučenim razmakom sjedenja u školskoj klupi od najmanje 1.5 m. Učenici tijekom nastave neće morati nositi zaštitne maske, osim učenika viših razreda  tijekom izvođenja nastave informatike ukoliko je u učionici više od 15 učenika istovremeno.

Nošenje maski je obavezno tijekom vožnje školskim autobusom. Za sve učenike od 5. do 8. razreda škola će osigurati po dvije platnene maske.

Učenike PETIH RAZREDA će samo prvi dan na glavnom ulazu u zgradu dočekati njihove razrednice i uputiti u učionice.

Ulazak učenika u školu je od 7:30 (učenici putnici ulaze po dolasku autobusa). Koristit će se pet ulaza u školu po određenom protokolu.

Učenici  prvih razreda u ponedjeljak, 7.9. u 10.00 sati  dolaze u matičnu školu i PO Turanj(PO Sikovo, Sv.Petar i Raštane D. u 9.00) u pratnji jednog roditelja. Doček će biti na otvorenom, a potom prvašiće učitelji odvode u učionicu. Svi prvašići će dobiti poklon pakete školskog pribora koje je za njih osigurala Općina Sv. Filip i Jakov.

ZA UČENIKE OD 5. DO 8. RAZREDA IZ SV. FILIPA I JAKOVA TE TURNJA NEMA ORGANIZIRANOG PRIJEVOZA!

RED VOŽNJE će biti objavljen odmah po očitovanju prijevoznika.

Raspored učionica i ulaza prvog dana nastave nalazi se u privitku.

Ravnateljica Gordana Kurtov